Systemy ogrodzeń

Oferujemy kompletne systemy ogrodzeniowe. System oznacza, że można u nas zamówić u nas kompletne ogrodzenie lub gabiony w dowolnych konfiguracjach, panele, bramy furtki oraz akcesoria montażowe.

Dzięki nam ogrodzisz swoją posesję, zbudujesz małą architekturę zachowując niepowtarzalny i unikalny charakter projektu.

Prostota i uniwersalność kształtu gabionów, paneli ogrodzeniowych i elementów mocujących SILVERSTONE, gwarantują szybki i łatwy montaż.

Często sugerujemy naszym klientom samodzielny montaż, co zasadniczo obniża koszty inwestycji.

Oferujemy również pełny montaż naszych gabionów. Nasi monterzy mają wieloletnie doświadczenie i doskonale znają swój fach.
Jesteśmy w stanie wykonać każdy montaż i obiektywnie doradzić klientowi właściwe rozwiązanie.

Możemy zaoferować przygotowanie obliczeń statycznych na podstawie których klient będzie miał pewność, że jego projekt sprosta wymaganiom wytrzymałościowym i przez lata będzie w optymalny sposób służyć i dawać radość.

W skład Ogrodzeń Gabionowych SILVERSTONE wchodzą Gabiony i Panele z C-profila o różnych wymiarach, słupki i elementy mocujące . Każdy kosz gabionowy ma ukryty słupek wewnątrz gabionu, dzięki czeku zyskujemy wysoką estetykę wykończenia.